Lakoni dhe përsërisni Youtube Video

Rishikoni videot në Youtube pa shtypur sërish

Video
Playlist

Lakoni videot në YouTube në mënyrën më të lehtë. Duke përdorur YouTube Loop ju mund të përsërisni videon e plotë ose të zgjidhni një pjesë të saj, të kërkoni në YouTube, të filloni shumë video në të njëjtën kohë!

Kërkoni ose bëni përsëritjen në Youtube.

Përsëritni video të plota ose të pjesshme në YouTube duke përdorur YouTube Loop

Repeater Youtube lejon këdo që të lakojë videot në YouTube ose pjesët e videove me kohë me vetëm disa klikime të miut. Përsërisni pafund videot muzikore, skenat me video qesharake ose videot skenike si vatrat e zjarrit ose akuariumet, dhe ndajini ato me miqtë tuaj!

Si ta përsërisim videon në YouTube

Kur është video e dobishme në YouTube në një lak pafund

∞ Kur shikoni një video mësimore në YouTube dhe duhet të shikoni një pjesë specifike të saj përsëri dhe përsëri.

∞ Kur keni dëgjuar një muzikë e cila është aq e varur sa të duhet të dëgjoni përsëri dhe përsëri dhe përsëri ...

∞ Kur ju duhet të shikoni atë video qesharake për 1000 herë pa vepruar me mjet.

∞ Kur doni të shikoni videot në YouTube pa reklama.

Butoni i Përsëritjes në Youtube

Merrni butonin e përsëritur në Youtube për Chrome, Firefox, Opera, Safari, Microsoft Edge.

∞ Përsëriteni Youtube ← Zvarritni këtë në shiritin tuaj të faqeshënuesve

A nuk e shihni shiritin e faqeshënuesve? shtyp Shift+Ctrl+B

Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++B

Ose, kopjoni të gjithë kodin më poshtë kutinë e tekstit dhe ngjisni atë në shiritin tuaj të faqeve të kujtesës.

❝Ky skenar ju ndihmon të lini automatikisht videot në YouTube.❞

Shihni pamjen e ekranit më poshtë

Për lehtësi më të mirë, Shëno ne!

shtyp Shift+Ctrl+D. Nëse përdorni Mac OS X, shtyp Shift++D

Mund të përdorni YouTube Loop

Përsëriteni, prerë dhe lakoni

Lakoni videot e tëra në YouTube ose vendosni pjesët e tij të përsëritura, pastaj ndani krijimin tuaj me miqtë tuaj!

Lidhni lehtë videot në Youtube - Dëgjoni muzikë pa ndërprerje

Si të përsërisni automatikisht videot e YouTube

Ka mënyra për të parë rreth kufizimeve të përsëritura të YouTube

Kërkoni për videon tuaj të preferuar ose shkruani URL-në në YouTube (ose ID-në e videos) të videos që dëshironi të përsërisni në kutinë hyrëse më lart. Ose përdorni mashtrimin e përsëritur në Youtube më poshtë.

Zëvendësoni letrën t me ane te letres x në domenin Youtube pastaj shtypni Enter. Videoja juaj do të përsëritet në një lak vazhdimisht.

- Video e rregullt e gjetur në Youtube

shembull: https://www.youtube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

↳ https://www.youxube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

- Versioni celular

shembull: https://m.youtube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

↳ https://m.youxube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

- Lidhjet e vendit (uk, jp, ...)

shembull: https://uk.youtube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

↳ https://uk.youxube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

- URL e shkurtuar

shembull: https://youtu.be/YbJOTdZBX1g

↳ https://youxu.be/YbJOTdZBX1g

Si të bëni video YouTube që luan vazhdimisht

Krijoni një lak

YouXube ju lejon të krijoni një Lak për të përsëritur një video të plotë ose një pjesë specifike të një. Për të krijuar një Lak, ju mund të zgjidhni videon në një nga mënyrat e mëposhtme:

Hapi i parë: Zgjidhni videon

Nga një URL

Për të përsëritur videot në YouTube, thjesht ngjisni një URL të videos në YouTube në zonën e kërkimit.

shembull: https://www.youtube.com/watch?v=YbJOTdZBX1g

Nga një rezultat i kërkimit

Nëse nuk jeni të sigurt se çfarë video doni të Lakoni, mund të kërkoni në YouTube YouTube. Në faqen tjetër do të gjeni rezultatet e kërkimit nga të cilat mund të zgjidhni videon tuaj të preferuar.

Hapi i dytë: Pritini

Lakoni një video në Youtube midis kornizave kohore

Zgjidhni fillimin / fundin

Pasi të keni zgjedhur videon tuaj, mund të ndryshoni kohën e fillimit dhe të mbarimit. Thjesht tërhiqni treguesit e fillimit dhe të mbarimit në kohërat që dëshironi. Tani mund të përsërisni videot tuaja të preferuara në YouTube.

Si parazgjedhje, koha e fillimit / mbarimit janë koha e fillimit / mbarimit të videos.

Hapi i tretë: Rregulloni titullin e videos

Riemërtoni një lak

Ju gjithashtu mund të riemërtoni një Lak në çfarëdo që dëshironi. Hapni një Lak të ruajtur, ndryshoni emrin dhe klikoni butonin Ruaj.

Hapi i katërt: Rregulloni figurat e videove

Ndani një lak

Ju mund të ndani videot tuaja të loopuara në YouTube në mediat tuaja të preferuara sociale si: Facebook, Twitter, Pinterest, email, dhe madje edhe WhatsApp ose mesazh me tekst.

Para se të shkëmbeni, krijoni një imazh të personalizuar për tablotë në Youtube për videot tuaja për t'i bërë njerëzit interesantë.

Për të përdorur YouTube Loop duhet të keni një shfletues të pajtueshëm HTML5.

Pyetjet e bëra më shpesh ✉

Gjeni pyetjet dhe përgjigjet tuaja këtu - Si të lakmoni videot në Youtube?

+ Isfarë është YouTube Loop?
+ Si të përsërisni ose lakoni videot?
+ Si të Lakoni Videot e YouTube nga një Shfletues Web?
+ Si të lakoni videot e YouTube në iPhone ose iPad pa instaluar aplikacionin?
+ Si mund të kopjoj dhe ngjis URL-të e YouTube në pajisjet e lëvizshme?
+ A është kjo faqe një partner në YouTube?
+ A është e sigurt të përdorësh këtë shërbim të përsëritur në YouTube?
+ Po belbëzon videon në YouTube, ndërsa po e shihni?
+Si të shikoni videot e YouTube në lëvizje të ngadaltë ose me lëvizje të shpejtë?
+ Si të shpejtoni videot në YouTube (2x, 3x dhe mbi 4x)?
+ Si të ndryshoni shpejtësinë e riprodhimit në YouTube në Android dhe iPhone?
+ Si të lakoni një video në YouTube nga një pikë e caktuar?
+ Si të lakoni listën e playlistit në celular?

Një mjet i thjeshtë për looping me video në YouTube

★★★★★

Krijimi i një lak nuk ka qenë kurrë më i lehtë! Mundëson riprodhimin automatik të një videoje në YouTube ose një pjesë të tij ...

Shqyrtime të përdoruesit
Aplikacioni i shkëlqyeshëm, sythe janë ndihma më e mirë për të mësuar pjesë të këngëve për të luajtur ose kënduar.
Lawrence Livermore
Patolog i gjuhës së të folurit, London
Shtë vetëm ajo që kërkoja të përsëris segmente të muzikës ndërsa luaja së bashku për të praktikuar. Karakteristika e ndarjes do të jetë e shkëlqyeshme për të ndarë segmentet e videove me të tjerët në çdo grup studenti / grupi / klubi.
Bernice Racette
Mësues i shkollës së mesme, Paris
Unë e përdor këtë aplikacion për të krijuar listat e listave për rutinën time të ushtrimeve. Ju mund të përsërisni vetëm një këngë ose të zgjidhni riprodhimin automatik që ju lejon të dëgjoni të gjithë muzikën në listën e luajtjes. Aplikim i besueshëm.
Mary Koga
Analist i Sigurisë së Informacionit, Silicon Valley
Unë e dua sesi mund të krijoni një lak midis kohërave specifike të videos! Definitivisht pjesa ime e preferuar e aplikacionit.
Bobbie Wooldridge
floktar, Prague
Duajeni këtë aplikacion! E bën kaq të lehtë që të lakoj këngët e mia të preferuara!
Patricia Smyth
Këshilltar financiar, Amsterdam
Pikërisht ajo që duhej. Si student i muzikës, unë mund të dëgjoj këngë që unë jam duke u përpjekur t'i mësoj në lak pa pasur nevojë të godas të luaj vazhdimisht.
Tommye Ratliff
student, Madrid
Më pëlqen sesi nëse një video është më e gjatë nga sa e dëshironi, mund ta shkurtoni. E DASHUROJ ATE. Pa njoftime apo reklama, nuk shoh asnjë arsye për të mos e dashur atë.
Eloise Wyman
Dashnori i muzikës, Munich
Ky është një aplikacion i shkëlqyeshëm që funksionon saktësisht siç përshkruhet. Jam shumë e lumtur me të dhe do ta rekomandoja.
Robert Bolton
ortodont, Brussels
Muzika që më pëlqen dhe vënia e tyre në një lak thjesht më kënaq dhe më ndihmon të qetësohem.
Aaron Baker
mathematikan, Barcelona
Duajeni këtë aplikacion ndihmon shumë kur nuk mund të gjeni një version të zgjatur të një kënge që dëshironi në YouTube faleminderit që keni bërë këtë aplikacion.
Nettie Houchens
Avokat, Sydney
Deri më tani, kjo është pikërisht ajo që duhej për të izoluar dhe praktikuar disa pjesë të kitarës.
Dean Wilson
psikolog, Rio De Janeiro
Unë i vlerësoj devot e këtij aplikacioni të mrekullueshëm, për fat të keq YouTube nuk e mbështet funksionin e lakut, por faleminderit që e keni bërë këtë aplikacion.
Carlos Lemieux
Arkitekt i Rrjetit kompjuterik, San Francisco
Shtë bukur për fillestarët pasi ata mund ta lakojnë atë dhe ta mësojnë këngën lehtësisht
Allene Walker
përkthyes, Seville
Punon mirë për të gjitha videot jo vetëm muzikën.
Leslie Guevara
Menaxher Financiar, Florence
Përsëritet pa ndalur që të mund të fle mirë
Glenn Eastwood
Mekanik veturash, Toronto
E shkëlqyeshme edhe për gjuhën e ligjëratave edhe për studime. Unë mund të kontrolloj shpejtësinë e lojës ose zgjidhjen.
Kevin A. Beck
J16, Melbourne
✚ Add-on
YouXube

Ndarja e kësaj faqe në internet është një nxitje për aplikacionin për të zhvilluar shumë karakteristika të tjera të dobishme

Faleminderit që keni përdorur shërbimin tonë!

English
Español
Français
Afrikaans
Shqiptar
አማርኛ
عربى
հայերեն
Azərbaycan
Euskal
беларускі
বাঙালি
Bosanski
български
Català
Cebuano
Chichewa
简体中文
中國傳統的
Corsu
Hrvatski
Čeština
Dansk
Nederlands
Esperanto
Eesti keel
Filipino
Suomalainen
Frysk
Galego
ქართული
Deutsche
Ελληνικά
ગુજરાતી
Kreyòl Ayisyen
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
עברית
हिंदी
Hmoob
Magyar
Íslensku
Igbo
Bahasa Indonesia
Gaeilge
Italiano
日本語
Wong Jawa
ಕನ್ನಡ
Қазақша
ភាសាខ្មែរ
한국어
Kurdî
Кыргызча
ລາວ
Latine
Latviešu
Lietuviškai
Lëtzebuergesch
Македонски
Malagasy
Melayu
മലയാളം
Malti
Maori
मराठी
Монгол хэл
မြန်မာ
नेपाली
Norsk
پښتو
فارسی
Polskie
Português
ਪੰਜਾਬੀ
Română
Русский
Samoa
Gàidhlig na h-Alba
Српски
Sesotho
Shona
سنڌي
සිංහල
Slovenský
Slovenščina
Somali
Sunda
Kiswahili
Svenska
Тоҷикӣ
தமிழ்
తెలుగు
ไทย
Türk
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Cymraeg
isiXhosa
ייִדיש
Yorùbá
Zulu
© YouXube 2019 - Lojtar Youtube 0.0.1